2021 Chevrolet Trailblazer Lastikleri

Hankook Amerika, orijinal ekipman 2021 Chevrolet Trailblazer lastikleri olarak dört mevsim lastiği Hankook Kinergy (H436)’yı ve AT lastiği Hankook Dynapro AT2’yi tedarik edecek. Hankook yetkilileri, Trailblazer lastik ebatları hakkında;“Trailblazer RS, Hankook Kinergy 225 / 55R18 ile donatılacak ve ACTIV trim seviyesi için Hankook Dynapro AT2 (RF11) 225 / 60R17 tedarik edilecek. 215/65R16 ebadındaki Kinergy lastikleri, Trailblazer’ın temel modelinde mevcut olacak.” açıklamasında bulundu.

2021 Chevrolet Trailblazer Lastikleri Yüksek Performans Sunuyor

2021 Chevrolet Trailblazer lastikleri arasında bulunan Hankook Kinergy, benzersiz bir sırt tasarımına ve mükemmel su tahliyesi sağlayan geniş oluklara sahip olması ile ön plana çıkıyor. Sırt merkezindeki sağlam bloklar, kuru zeminlerde gelişmiş performans sunuyor. Olukların özel tasarımı, kış aylarında performansı ve çekiş gücünü yükseltiyor. Hankook’un patentli “High-Grip Silica” isimli lastik bileşiği, yüksek yol tutuşu sağlıyor. Kinergy’nin Trailblazer lastik ebatları ise 225 / 55R18 ve 215/65R16 olacak. Trailblazer RS için aynı zamanda; Hankook Dynapro AT2 de tercih ediliyor.

Hankook Chevrolet Trailblazer Lastikleri Dayanıklılık Sağlıyor

Özel silika bileşiğe entegre ikili dolgu sistemi Kinergy GT’nin düşük yuvarlanma direncine sahip olmasını ve üstün manevra kabiliyeti sergilemesini sağlıyor. Yeni Chevrolet Trailblazer lastikleri arasında bulunan Kinergy GT, yüksek dayanıklılık ve konforu bir arada sunuyor. Hankook Dynapro AT2 de Trailblazer’ın tarzını ideal bir şekilde tamamlıyor ve sürücülere yol dışında yüksek çekiş ve üstün sürüş performansı sağlıyor. Hankook All Terrain lastiğinin Trailblazer lastik ebatları ise 225 / 60R17 olarak belirlendi.

Chevrolet Trailblazer Lastikleri Hankook ile Ortaklığı Güçlendiriyor

Hankook’un orijinal ekipman departmanı başkanı Hyunjun Cho orijinal eipman Chevrolet Trailblazer lastikleri hakkında açıklamada bulundu: “Chevrolet ile uzun vadeli ortaklığımızı sürdürmekten mutluluk duyuyoruz ve araçları için ek ürünler geliştirmek için onlarla birlikte çalışacağız.” Hankook lastikler, farklı Trailblazer lastik ebatları ile sunuluyor.

Hankook Amerika’nın teknik merkez başkanı Robert Wheeler:“Trailblazer, çeşitli aktif yaşam tarzları için yüksek sürüş performans sağlamak üzere tasarlandı. Bu serinin sürüş gereksinimlerini karşılamak için, malzeme, test ve imalatta tasarımcılarımız ve mühendislerimizle işbirliği içinde sanal performans tahmini teknolojimizi uygulayarak General Motors (GM) ile birlikte çalıştık.” Hankook Dynapro AT2 ve Kinergy GT, Hankook’un yüksek performanslı ürünleri arasında yer alıyor.

Hankook Dynapro AT2 Her Koşulda Güvenli

Hankook’un General Motors ile iş birliği yalnızca Chevrolet Trailblazer lastikleri ile sınırlı kalmıyor. Hankook, 2002 yılında GM’ye orijinal ekipman lastikleri tedarik etmeye başladı ve Chevrolet Malibu, Equinox, Spark, Sonic ve GMC Terrain de dâhil olmak üzere birçok GM aracını donatmaya devam ediyor. Hankook Dynapro AT2, 2021 Chevrolet Trailblazer için hem asfaltta hem de arazide yüksek performans sunacak. Lastik, aynı zamanda kış koşullarında kullanılabileceğini belirten 3PMSF işaretlemesine de sahip. Uygun Trailblazer lastik ebatları içerisinde Hankook’un all terrain lastiği 225 / 60R17 ebadında sunulacak.

Orijinal Ekipman Trailblazer Lastik Ebatları Ne Olacak?

Orijinal ekipman 2021 Chevrolet Trailblazer lastikleri arasında Hankook’un ürünleri de bulunuyor. 2021 Chevrolet Trailblazer fabrikadan Hankook’un asfalt ve all terrain lastikleri ile çıkacak. Trailblazer lastik ebatları ise asfalt lastiği Hankook Kinergy için 225 / 55R18 ve 215/65R16 olacak. ACTIV trim seviyesi için Hankook Dynapro AT2 (RF11) 225 / 60R17 tercih ediliyor.

You may also like...