Avantajlı 215/50R17 Petlas Lastik Fiyatları

Ucuz 215 50 R17 Petlas lastik fiyatları ile bütçe dostu ve güvenilir performansa sahip ürünler, piyasaya sunulmaktadır. %100 yerli lastik üreticisi Petlas, 1976’da askeri kara araçları için lastiklerde dışa bağımlılığın önüne geçmek için kurulmuştur. Bugün pek çok farklı faaliyet alanının yanı sıra Petlas binek otomobil lastikleri de sektörde öne çıkmaktadır. İndirimli 215/50R17 Petlas lastik fiyatları, bu ürünlerin daha avantajlı şekilde satın alınmasını sağlamaktadır.

En Uygun 215 50 17 Petlas Fiyatları

Petlas yaz lastikleri, 4 mevsim ve kışlık lastikler bunlar arasında yer almaktadır. Kış lastikleri, 7 derece ve daha soğuk hava koşullarında elastikiyetini korumakta; yüksek yol tutuş performansı sergilemektedir. En uygun 215 50 17 Petlas fiyatları ile sunulan ürünler içerisinde farklı mevsim koşulları için üretilen lastikler bulunmaktadır. Petlas 215 50 R17 yazlık lastikler ise yaz koşullarında kuru ve ıslak zeminlerde etkili performansa sahiptir. Yerli lastikler üreten firmanın yenilikçi teknolojileri 4 mevsim kullanıma uygun ürünler de üretilebilmesini sağlamaktadır.

Petlas Multi Action PT565, markanın satışa sunduğu bu dört mevsim lastikleri arasında bulunmaktadır. Bu ürün, zorlu kış koşullarında sürüş için uygun olduğunu gösteren 3PMSF (Karlı Dağ) sembolünü yanak bölgesinde taşımaktadır. Bunun yanında kış şartlarında üst düzey performans denildiğinde ilk akla gelen Petlas kış lastikleri olmaktadır. Petlas Snowmaster W651, yoğun karla kaplı zeminlerde dahi yüksek çekiş gücüne sahiptir. Petlas Glacier W661 ise buzlanmış zeminlerde üst düzey güvenlik sağlamaktadır. Tüm bu ürünler, 7 derece altındaki sıcaklıklarda esnekliğini koruyabilmektedir. Petlas Velox Sport PT741 ise markanın amiral gemisi  215 50 R17 Petlas yaz lastikleri içerisindedir. Hem virajlı hem düz yollarda; kuru ve ıslak zeminlerde yüksek yol tutuşu sağlamaktdır. Geniş kanalları ile suyu hızla tahliye etmekte; yüksek suda kızaklama direnci sunmaktadır. Tüm bu ürünler, en hesaplı 215 50 R17 Petlas fiyatları ile online platformlar üzerinden satın alınabilmektedir.

Kampanyalı 215 50 R17 Petlas Lastik Fiyatları

Kampanyalı  215 50 R17 Petlas lastik fiyatları ile satın alabileceğiniz ürünler, 2005’ten bu yana AKO Grup bünyesinde üretilmektedir. Petlas lastikler, dünya genelinde 100’ün üzerinde ülkeye ihraç edilmektedir. Bu ülkeler arasında ABD, Kanada ve Avrupa ülkeleri de yer almaktadır. Bütçe dostu lastikler ile hem güvenlik hem de tasarrufun bir arada sunulması, bu başarının elde edilmesi üzerinde etkili olmaktadır.

You may also like...