BFGoodrich Arazi Lastikleri Hangi Marka Tarafından Kopyalandı?

BFGoodrich 4×4 lastikleri, arazi sürüşü meraklıları arasında haklı bir üne sahip. ABD menşeili premium lastik üreticisi, üstün performansa sahip arazi lastikleri ile ön plana çıkıyor. Ancak markanın lastiklerine büyük hayranlık duyan sadece sürücüler değil! Çin menşeili kimi lastik üreticileri markanın BFGoodrich All-Terrain T / A KO2 desenini kopyalayarak kendi markaları adı altında satmaya devam ediyor. BFGoodrich arazi lastikleri, birçok isimle klonlanmış durumda. Bunlar araında Yusta All-Terrain T / A, Kinto Kaiju ve XBRI Brutus T / A yer alıyor. Ünlü BFGoodrich AT lastik deseninin yanı sıra markanın çamur lastikleri de kopyalanıyor.

Ucuz Lastikler BFGoodrich Arazi Lastikleri ile Aynı Kalitede mi?

Çinli Shandong Wideway Co., Ltd firmasının satışa sunduğu Wideway All-Terrain T / A KA3 lastikler, BFGoodrich AT lastik desenleri ile büyük benzerlik taşıyor. Şimdi ise marka yeni çamur lastikleri piyasaya sunuyor. Yeni lastikler, Wideway Mud-Terrain T/A KM6 olarak adlandırılıyor. Ucuz arazi lastikleri, Çin’de oldukça popüler. Ancak ucuz olmalarının bir nedeni var! Yeni ürün de BFGoodrich Mud-Terrain T / A KM3 lastikler ile büyük benzerliğe sahip. Ancak sadece desen benzerliği lastiğin yüksek performans sunması için yeterli değil. BFGoodrich 4×4 lastikleri, hamurunda kullanılan özel malzemeler sayesinde premium lastik kategorisinde yer alıyor. BFGoodrich arazi lastikleri, uzun yıllara dayalı bir tecrübe ile üst düzey teknolojiyi kullanarak üretiliyor.

BFGoodrich 4×4 Lastikleri Özellikleri

BFGoodrich 4×4 lastikleri, güçlendirilmiş karkasları ve özel kauçuk bileşikleri sayesinde zorlu koşullara karşı dayanıklılık sağlıyor. Bu ürünler, zorlu off-road koşullarında yüksek çekiş gücü ile yüksek güvenlik sunuyor. BFGoodrich arazi lastikleri, markanın ürün yelpazesinin büyük bölümünü oluşturuyor. Ancak premium lastik üreticisi yalnızca arazi lastikleri üretmiyor. Firmanın BF Goodrich Urban Terrain T/A, G-Grip All Season 2 SUV gibi asfalt kullanımına yönelik ürünleri de yer alıyor.

BFGoodrich Hakkında

BFGoodrich markası, 1870’de ABD’de kurulmuştur; lastik üretiminde 150’i yılı aşkın tecrübeye sahiptir. Marka, arazi şartlarında rallilerde elde ettiği başarılar ile de öne çıkmıştır. BFGoodrich 4×4 lastikleri yanında; binek otomobiller, hafif ticari araçlar ve kamyonlar için de üretim gerçekleştirmektedir. BFGoodrich ürünlerinin dağıtımı, bugün Fransız lastik devi Michelin’in garanti ve güvencesiyle gerçekleşmektedir.

You may also like...