Bridgestone ve Lamborghini Revuelto Supercar ile Ortaklık Kurdu

Bridgestone lastikleri, Lamborghini’nin ilk süper spor V12 HPEV aracı olan yeni Revuelto için bir kez daha Lamborghini’nin özel lastik ortağı olarak seçildi. Bridgestone, ön tekerleklere güç veren üç elektrik motoruna ve arka tekerleklere güç veren bir V12 içten yanmalı motora sahip olan Lamborghini Revuelto için özel Bridgestone Potenza Sport yüksek performans lastikleri tasarladı.

Neden Potenza Sport yaz lastikleri Lamborghini İçin Tercih Edildi?

Bridgestone Potenza Sport yaz lastikleri 20, 21 ve 22 inç ebatlarında sunulan, yüksek hızlarda olağanüstü performans ve hem ıslak hem de kuru zeminde olağanüstü yol tutuşunun yanı sıra mükemmel direksiyon tepkisi ve hassasiyeti sunması için üretildi. Üstün performans DNA’sına sahip Lamborghini Revuelto için özel olarak geliştirilen lastikler, patladıktan sonra bile sürücülerin güvenli bir şekilde sürüşe devam etmesini sağlayan Run Flat Teknolojisi (RFT) ile pazara sunuldu.

Bridgestone Yaz Lastiği Dışında Ürün Tedariği Sağlayacak mı?

Lamborghini Revuelto, Bridgestone lastikleri için karda üstün yol tutuşu ve ıslak ve kuru zeminlerde güvenli direksiyon tepkisi, hassasiyeti sağlayan özel Bridgestone Blizzak LM005 kış lastikleri ile donatılabiliyor. Bridgestone, sürücülerin ihtiyaçlarını karşılamak için bir dizi kış lastiği seçeneği de geliştirerek Lamborghini Revuelto rac tüm yıl boyunca her koşulda kullanılabilmesini sağlıyor.

Bridgestone ve Lamborghini Arasında Sürdürülebilirlik Odaklı Ortaklık

Lamborghini Revuelto’nun Bridgestone lastikleri, Bridgestone’un Sanal Lastik Geliştirme teknolojisi kullanılarak şirketin Avrupa Ar-Ge Merkezi’nde tasarlandı ve test edildi, bu da geliştirme sırasında hammadde ve CO2 emisyonlarında tasarruf sağlıyor. Bridgestone ve Lamborghini arasındaki ortaklık, Bridgestone’un sürdürülebilir bir çözüm şirketi olarak müşterilerine ve topluma değer sağlama vizyonu ile uyumlu olup, heyecan uyandırmak ve mobilite dünyasına neşe katmak da dahil olmak üzere sekiz odak alanında değer sunmaya yönelik küresel bir kurumsal taahhüdü bulunuyor.

You may also like...