Brisa Filo Buluşmalarında Yenilikçi Ürün ve Hizmetlerini Anlattı

İş ortakları, çalışanları ve müşterileriyle birçok platformda bir araya gelen Brisa, bu kez “Sahadabiriz” vizyonuyla yola çıktı ve Şanlıurfa, İstanbul, Ankara, Mersin, İzmir, Artvin ve Trabzon’da filolarla buluştu. 400 civarında filonun katılım sağladığı buluşmalar kapsamında Brisa yöneticileri; sektördeki gelişmeleri ve yeni çözüm önerilerini katılımcı filo yöneticileri ve çalışanları ile paylaştı. 

Lastik sektörünü lider firması Brisa, “sahadabiriz” sloganıyla yola çıktığı filo buluşmalarını Türkiye çapında; Şanlıurfa, İstanbul, Ankara, Mersin, İzmir, Artvin ve Trabzon illerinde 400 civarında filonun katılmasıyla gerçekleştirmiş oldu. Toplantıda filo yönetiminde performans ve verimliliği ciddi ölçüde artıran rofleet çözümleri de anlatıldı. Lastik sektöründe gerçekleşen gelişmeler hakkında da fikir alışverişinde bulunuldu. Brisa Pazarlama Direktörü Evren Güzel, ürün yelpazesi ve yenilikçi çözümlerle filolar için çeşitli hizmetler sunulduğunu söylerken Profleet bünyesinde de uzun yıllar boyunca müşterilerin filo operasyonları için yenilikçi değerler sağladıklarını söyledi.

Brisa Sahada Biriz Vizyonu ile Hareket Ediyor

Kaplama ve geri dönüşüm süreçlerinin de dahil olduğu lastiklerin ömür boyu doğru yönetimi stratejisi sayesinde ortaya çıkardıkları verimliliğin ekonomik ve çevresel bir değer yarattığını söyleyen Güzel, Brisa’nın benzer değerlere sahip olduğu ortaklarıyla ayrı ayrı platformlarda buluşup yeniliklerini paylaştıklarını söyledi. Güzel  “sahadabiriz” vizyonunun bir parçası olan bu buluşmalar sayesinde ihtiyaçların dinlenip hızlı çözümler üretildiğini ve ilerleyen dönemde paydaşlarla bir araya gelme sıklığının arttırılacağını söyledi. 

Brisa Sektördeki Yeni Gelişmeleri Tanıtıyor

Brisa yöneticileri, buluşmalarda sektördeki yeni gelişmelerle beraber üretilen yeni kamyon ve otobüs lastikleri hakkında filo yöneticileri ve çalışanlarına bilgi vermelerinin yanı sıra Profleet lastik tasarruf modelinin filolar için sağladığı avantajları da anlattı.

You may also like...