BYD Dolphin Elektrikli Otomobil için Özel Linglong Eco Master e Lastikleri

Linglong lastikleri Tayland, BYD Dolphin elektrikli otomobil için özel olarak tasarlanan Linglong Eco Master E lastikleri serisini tanıttı. Bu lastikler, elektrikli otomobil özellikleri göz önünde bulundurularak benzersiz bir sırt deseni ile üretildi ve artık hatchback kasalı araçlarda standart bir özellik haline geldi.

Elektrikli Araçlar için BYD Dolphin için Linglong Eco Master E Nasıl Üretildi?

Elektrikli araçlar için BYD Dolphin için Linglong Eco Master E lastikleri, elektrikli araç performansını artırmayı amaçlıyor. Lastik sırtı tasarımı gürültüyü azaltmaya ve sürüş konforunu artırmaya odaklanırken, düşük yuvarlanma direnci şarjlar arasındaki menzili uzatmaya katkıda bulunur. Güçlendirilmiş yapı ve dayanıklı kauçuk bileşikleri, geleneksel içten yanmalı motorlu araçlara kıyasla elektrikli araçların daha yüksek tork yüküne hitap etmektedir.

Linglong Linglong Eco Master E Lastikleri Yol Tutuş Performansı

Linglong, bu lastiklerin çok yönlülüğünü de vurgulayarak hem kuru hem de ıslak yüzeylerde yüksek yol tutuş performansı sergiliyor. Tasarım olarak BYD Dolphin elektrikli otomobil için çeşitli sürüş koşullarında güvenlik ve performans sağlayarak suda kızaklamaya karşı gelişmiş direnç içerir. Ayrıca BYD Dolphin elektrikli otomobil 195/60 R16 ebadında Linglong Eco Master E lastiklerle donatılmıştır. Buna ek olarak, Dolphin’in uzun menzilli paketinde ise, gelişmiş konfor ve daha uzun kullanım ömrünü vurgulayan Linglong Comfort Master lastik serileri ile birlikte kullanıcılarına sunulmaktadır.

You may also like...