En Hesaplı 215/50R17 Continental Lastik Fiyatları

Continental lastikler, yumuşak hamurları ile hem sürüş konforu hem de yüksek yol tutuş performansı sergilemektedir. Alman teknolojisi ile üretim gerçekleştiren Continental, 1871 yılında Hannover’da kurulmuştur. İlk sırt desenine sahip lastiği geliştirerek sektörde devrim yaratan firma, kısa fren mesafeleri ve yüksek yol tutuşuna sahip ürünleri ile öne çıkmaktadır. Alman lastik ve teknoloji markasına ait ürünler, en hesaplı 215/50R17 Continental lastik fiyatları ile online lastik satış platformlarında bulunabilmektedir.

En Uygun 215 50 17 Continental Fiyatları

İnternetten lastik satışı gerçekleştiren e-ticaret siteleri, en uygun 215 50 17 Continental fiyatları ile birlikte birçok farklı olanak sunmaktadır. Continental lastik kampanyaları, ücretsiz kargo, peşin fiyatına taksit gibi olanaklar tüketiciler için avantaj sağlamaktadır.

Aynı zamanda online lastik satış siteleri, çok daha fazla ürün alternatifi sunmaktadır. Sürücüler, kendi taleplerine en uygun ürünü, Continental lastiklerin etiket değerleri ve ürün açıklamaları ile pratik bir şekilde bulmaktadır. Bununla birlikte internetten lastik alışverişi sırasında filtreler yardımıyla aracınıza uygun lastikler, hızla listelenebilmektedir. Kampanyalı 215 50 17 Continental fiyatları ile satın alınabilecek ürünler içerisinde yaz, 4 mevsim ve kış lastiği seçenekleri yer almaktadır. Bu kategoriler altında farklı desenler bulunmaktadır.

İndirimli 215 50 R17 Continental Lastik Fiyatları

Continental PremiumContact, SportContact ve EcoContact serileri içerisinde markanın yazlık lastik alternatifleri yer almaktadır. Continental yaz lastikleri, direksiyon manevralarına hızla karşılık vermekte; yüksek manevra kabiliyeti sergilemektedir. Hem düz yolda hem virajlarda, ıslak ve kuru zeminlerde yüksek yol tutuşu ile güvenlik sağlamaktadır. Continental WinterContact TS 850P gibi kışlık lastikler ise 7 dereceden soğuk hava şartlarında ve zorlu kış koşullarında yüksek güvenlik sağlamaktadır. Buzlanmış ve karlı zeminlerde zemini iyi bir şekilde kavrayabilmekte, yüksek çekiş gücü ve kısa fren mesafeleri sağlamaktadır. Bunun yanı sıra; Continental AllSeasonContact gibi dört mevsim lastikleri,  yılın her mevsimi; kuru, ıslak, karlı zemin koşullarında kullanılabilmektedir. Lastik kampanyaları ile bu ürünler, indirimli 215 50 R17 Continental lastik fiyatları ile satın alınabilmektedir.

You may also like...