General 4×4 Lastikleri Umman Pazarında

Suhail Bahwan Automobiles Umman’da General Lastik serisini tanıttı. Dünyanın en iyi on-road ve off-road lastik serilerinden bazılarını üretmesiyle ünlenen ve 100 yılı aşkın bir geçmişe sahip olan General Lastikleri, Umman’ın otomobil sahnesine girdi. “Her yer mümkündür” sloganıyla tanınan marka, Suhail Bahwan Automobiles LLC ile ortaklaşa tanıtıldı. General 4×4 lastikleri ile Umman’daki araç sahipleri için tamamen yeni, emniyetli ve güvenilir bir ürün yelpazesi sunuyor.

General 4×4 Lastikleri Dayanıklı Yapısı ile Öne Çıkıyor

1915’te kurulan ve şu anda premium lastik ve otomotiv teknolojisi şirketi Continental’e ait olan General Lastikleri, dünya çapında faaliyet gösteriyor. Firma; binek otomobiller, kamyonlar ve endüstriyel araçlar için çok çeşitli lastikler üretiyor. Zengin Amerikan mirasına sahip olan marka, yüksek performanlı SUV / 4×4 lastikleri ile tanınıyor. General 4×4 lastikleri, aynı zamanda dayanıklı yapıları ile de öne çıkıyor. Off-road lastik alanındaki uzmanlık, en zorlu koşullar için dahi etkili performansa sahip ürünlerin sunulmasını sağlıyor.

General 4×4 Lastikleri Tam Güvenlik Sağlıyor

Continental’in Orta Doğu bölgesindeki direktörü Karel Kucera: “General Lastikleri, markayı Umman’a tanıtmak için doğru zamanı bekliyordu. Suhail Bahwan Automobiles ile bu ortaklık tam da böyle bir fırsatı temsil ediyor. Artık Ummanlı sürücülere, kendilerini tam olarak güvende hissedecekleri ve çeşitli hava koşullarında keyifli ve güvenli sürüş deneyimini yaşayabilecekleri lastik serileri sunabiliyoruz.”
General 4×4 lastikleri içerisinde Grabber serisine ait yüksek performanslı ürünler yer alıyor. General GRABBER GT, GRABBER HTS-60, GRABBER AT-3 ve GRABBER X-3 lastikler pazara sunuluyor. General off-road lastik desenleri gibi asfalt kullanımı için de SUV lastikleri üretiyor. Aynı zamanda binek araçlar için General Altimax serisi de yüksek fiyat performans oranı ile öne çıkıyor.

Continental ve BIG ile İişbirliği Yapıyor

İş büyüme hedefi doğrultusunda hareket eden Suhail Bahwan Automobiles, Umman’da General Lastikleri’ni piyasaya sürmek için Continental Grubu ile ortaklık kurdu. Bahwan International Group (BIG) Yönetim Kurulu Başkanı Şeyh Ahmed Bahwan, konuyla ilgili olarak şunları söyledi: “Continental’in bir markası olan General Lastikleri ile ortaklık kurmaktan mutluluk duyuyoruz. Continental’in General 4×4 lastikleri, binek ve hafif ticari araç kategorilerindeki üstün kalitesi, zengin mirası ve performansı dünyaca ünlüdür. Bu ürün yelpazesi, kesinlikle BIG’nin seçici müşterilerine sunduğu, otomotiv ürünleri ve hizmetleri portföyünü tamamlayacaktır.”

You may also like...