Hankook Lastikleri Galaxy Pazarlama Ödülü’nü Kazandı

2020’de 31’inci kez gerçekleştirilen Galaxy Awards, dünyanın iletişim alanlarında mükemmellik standartlarını belirlemeye adanmış tek bağımsız ödül organizasyonu. Uluslarararası pazarlama iletişimi ödülü, ABD merkezli MerComm Inc. tarafından düzenleniyor. Ödül programı, değerlendirme prosedürlerindeki tarafsızlığı ve adaletiyle dünya çapında tanınıyor. Organizasyon, reklam kabul etmiyor, üyelik ücreti veya sponsorluk almıyor. Değerlendirmeler, 50 ayrı ülkeden uzmanlar tarafından gerçekleştiriliyor.

Hankook’un 2019-20 Sürdürülebilirlik Raporu Ödüllendirildi

Galaxy Ödülleri 2020’de ise broşür, tanıtım videoları ve yıllık raporlardan oluşan toplam 15 kategori incelendi. Yıllık Raporlar – Çevrimiçi kategorisinde 2019-20 CSR raporu için Altın ödül alan Hankook Lastikleri, bu yıl ilk kez Galaxy Ödülleri’ne katılım gösterdi. 2019-20 CSR raporu, Hankook Lastikleri’nin 2019 boyunca sosyal katkı faaliyetlerini ve başarılarını özetleyen 11. sürdürülebilirlik raporu. Rapor, sekiz ana alana odaklanıyor: Müşteri memnuniyeti ve kalite yönetimi, entegre çevre yönetimi, iklim değişikliği ve GHQ yönetimi, toplum katılımı ve geliştirme , şeffaflık ve iş etiği, çalışan değeri yaratma, çalışan sağlığı ve güvenliği yönetimi ve kazan-kazan tedarik zinciri ortaklığı.

Hankook Toplum ve Çevre için Daha İyisini Sunmak İstiyor

Hankook Lastikleri Başkanı ve COO’su Sooil Lee: “Hankook’ta, topluma ve çevreye verdiğimiz hizmet de dâhil olmak üzere, kapasitemizi ve etkimizi daha iyisi için kullanmaktan büyük gurur duyuyoruz. Dünya için olumlu değişiklikler getirmek için sürdürülebilirlik taahhüdümüze bağlı kalmaya devam edeceğiz.”

You may also like...