Hankook Ventus Lastikler Yarışlarda da Boy Gösteriyor

Global çapta çok sayıda otomobil yarışı etkinliğinde Hankook Ventus lastikler tercih ediliyor. Güney Koreli premium lastik markası, son olarak ise Brezilya’nın en büyük motor sporları etkinliği için tercih edildi. Hankook yarış lastikleri hem ıslak hem kuru zeminlerdeki yarışlar için seçildi.

Kuru Zeminler için Hankook Ventus F200

Hankook Ventus F200 slick lastik, kuru zeminde sürüş için sunuluyor. Sportif özelliğe sahip lastikler, manevra kabiliyetini, viraj performansını optimize ediyor. Üstün yol tutuşuna sahip Hankook yarış lastikleri, aynı zamanda yüksek seviyede dayanıklılık sağlıyor. Premium lastik üreticisi, ıslak zeminler için ayrı bir ürün sunuyor.

Islak Zeminler için Hankook Ventus Z207

Yağmurlu yarış günleri için ise sürücülere Hankook Ventus Z207 lastikler destek oluyor. Yüksek drenaj performansına sahip ürün, böylece yüksek hızda büyük risk olan suda kızaklamaya karşı güvenliği arttırıyor. Hankook yarış lastikleri, dünya çapında çok sayıda yarışı desteklemek için sunuluyor. Profesyonel yarışçılar desteklendiği gibi genç sürücülerin de motor sporları alanına girişine yardımcı oluyor. Hankook yarış lastikleri ile elde edilen deneyim, günlük kullanım için geliştirilen lastiklerde de kullanılıyor.

Premium Yaz Lastikleri Hankook Ventus S1 & Prime

Güney Koreli premium lastik markası sürekli olarak teknolojilerini geliştirmeye devam ediyor. Motor sporları alanı da bunun için destek sağlıyor. Hankook Ventus S1 serisi, global çapta test sonuçları ile öne çıkan yaz lastiği serileri arasında yer alıyor. Aynı zamanda Hankook Ventus Prime serisi de yüksek performans ve güvenlik sağlıyor. Hankook yarış lastikleri, kuru ve ıslak zemin için ayrı ayrı sunuluyor. Ancak karayollarında kullanım için geliştirilen Hankook yazlık lastikler, iki teknolojiyi bir araya getiriyor. Bu ürünler hem kuru hem ıslak zemin performansları ile takdir görüyor.

Hankook Ventus Prime 4 Örnek Niteliğinde Seçildi

Hankook Ventus Prime 4 markanın en yeni yaz lastiği. Ürün, yüksek performansı ile AutoBild tarafından “Örnek Niteliğinde” olarak değerlendirildi. Premium lastik kuru ve ıslak zeminlerde yüksek yol tutuşu sağlıyor. Hankook yaz lastiği, aynı zamanda yüksek manevra kabiliyeti ile de öne çıkıyor. Güney Koreli marka; Hankook yarış lastikleri, binek araç lastikleri yanı sıra kamyon / otobüs grubu için de üretim gerçekleştiriyor. Yenilikçi anlayışı ile öne çıkan marka, şimdi elektrikli araçlar için de lastik üretim gerçekleştiriyor.

You may also like...