Kumho Lastikleri Great Wall ile İş birliği Geliştiriyor

Kumho lasitkleri, Haval Xiaolong Max (veya Ruge Max) crossover modelinin, Hi4 hibrit güç aktarma bölümü ile donatılan ilk Great Wall modeli olması nedeniyle Kumho Ecsta PS71 lastiklerinin bu araçta kullanılacağını duyurdu. Kumho Ecsta PS71 yaz lastikleri, özellikle spor otomobiller için tasarlandı ve geliştirilirken şirketin motor sporlarına katılımının bir parçası olarak oluşturulan teknolojilerden yararlandı. Bu durum, yan duvarlardaki damalı bayrak resimleriyle sembolize ediliyor.

Kumho Ecsta PS71 Yaz Lastiği Performansı Nasıl?

Kumho Ecsta PS71, geniş drenaj kanalları içeren simetrik bir tasarıma sahiptir ve her türlü hava koşulunda üstün sürüş kalitesi sunmak için tasarlanmıştır. Kumho, merkez yapısı ve güçlendirilmiş yuvarlanma direnci sayesinde lastiklerin yüksek hızlarda kullanıldığında optimum yönlendirme ve güvenilirlik sağladığını belirtiyor. Ayrıca, ürünün kauçuk bileşiği formülünün değiştirilmesinin, lastik performansını hem kuru hem de ıslak zeminde aşınma direnci ve kavrama açısından önemli ölçüde artırdığı vurgulanmaktadır.

Kumho Lastikleri Otomotiv Endüstrisini Nasıl Destekliyor?

“1994 yılında Çin pazarına giriş yaptığından bu yana, Kumho lastik üreticisi, yerel müşterilerin ihtiyaçlarını en verimli şekilde karşılamak için çaba göstermekte ve sürekli olarak otomobil üreticileri ile iş birliğini genişletmektedir,” şirket belirtiyor. “Yüksek kaliteli ürünler sağlayarak, Kumho, Çin otomotiv endüstrisinin gelişimine katkıda bulunmaktadır.”

You may also like...