Launch PRO 5 Arıza Teşhis Sürecini Hızlandırıyor

Pazara giren yeni üst düzey profesyonel diagnostik aracı sayesinde teknisyenler çok sayıda araçta sorunları ve arızaları verimli ve kolay bir şekilde teşhis edebiliyor. Launch X431 EURO PRO 5 PLUS, Launch UK’nin en güncel Android OS 9.0’ı temel en yeni versiyonu olma özelliği taşıyor. Araç, Launch’ın geniş araç kapsamı, güçlü test fonksiyonları, doğru test verileri ve çok sayıda özel fonksiyonlar gibi ayırt edici avantajlarından yararlanıyor. Ayrıca, tüm gerekli uçları ve çok çeşitli eski OBD 1 adaptörleri içeren sağlam bir taşıma çantasıyla birlikte geliyor.

Launch PRO 5 VIN Numarası Tanıma Özelliği Sunuyor

Launch PRO 5, HD3 Kamyon modülünü ve Launch ADAS ve ADAS Dynamic opsiyonlarını destekliyor. Ayrıca, yeni PRO 5 Plus’ın temel bir özelliği, Haynes PRO Elektronik modülünün tamamen entegre bir versiyonu. Launch’ın akıllı teşhis sistemi, 70’den fazla üretici için otomatik VIN tanıma özelliğine sahip ve araç modeli ile üretim yılını manuel seçimden daha hızlı ve daha kolay olan VIN numarasıyla otomatik olarak tanımlıyor. Arıza teşhis kodları (DTC’ler), tam bir açıklama ile açıkça görülebiliyor. Teknisyenler ayrıca arıza kodu bilgilerini tek bir tıklamayla birçok alternatif dilde görüntüleyebiliyor.

Launch PRO 5 Sorunları Çözmek için Yol Gösteriyor

Sistemde sorun kodunu çözmek için iki yol bulunuyor: Google kullanılarak bir çözüm aranması veya HaynesPRO tarafından desteklenen Launch Kılavuzlu Tanı işlevinin kullanılması. Bu işlev, Launch PRO5 Plus’ın yazılımına tamamen entegre edilmiş durumda. Kullanıcıya DTC’yi okumadan ilgili tüm bileşenlerin adım adım test edilmesine kadar yol göstererek nihai bir çözüme ulaşılmasını sağlıyor. Bu yöntem, teknisyenlere zaman kazandırarak verimliliği önemli ölçüde artırıyor. Launch PRO 5 Plus, iki yıllık garanti, iki yıllık yazılım paketi ve bir yıllık Elektronik modül aboneliği ile birlikte geliyor. “Euro”, European Pro 5’i ve “Plus”, Launch UK’nin 64 GB depolamaya sahip HaynesPro içeren özel spesifikasyonunu ifade ediyor.

You may also like...