Michelin Elektrikli Bisiklet Lastiğini Tanıttı: The City Street

Michelin, elektrikli sokak bisikletleri için özel olarak tasarlanan yeni lastiği Michelin City Street’i piyasaya sürdü. Bu gelişme, şehir bisikletçilerinin özellikle delinme direnci ve genel performansla ilgili ortak endişelerini gidermeyi amaçlıyor.

Michelin City Street Bisiklet Lastikleri Dayanıklı mı?

Michelin City Street, dayanıklı bisiklet lastiği olmak için ve korumasını önemli ölçüde artırır. Bunun için tasarlanmış iki yüksek yoğunluklu katman içeren City Shield teknolojisi ile donatılmıştır. Michelin lastik üreticisine göre City Street, selefi Michelin Protek Max ile karşılaştırıldığında taç deliklerine karşı dirençte %98’lik, yanak delinmelerine karşı korumada ise %73’lük kayda değer bir artış sunuyor.

Michelin Bisiklet Lastiği ve Geliştirilmiş Güvenlik

Güçlendirilmiş tasarımına rağmen City Street lastiği Protek Max’ten %31 daha hafiftir. Ayrıca, Michelin’e özel olan ve ıslak yollarda viraj tutuşunu ve güvenliği artıran Magi-X teknolojisine sahiptir. Bağımsız laboratuvar testleri, Protek Max ile karşılaştırıldığında nemli yüzeylerde frenleme performansında %10 ve viraj tutuşunda %22 iyileşme olduğunu göstermektedir.

Şehir Bisikletçiliği için Michelin Tarafından Optimize Edilmiş Tasarım

Michelin City Street, daha uzun ömürlülük için taç kısmında kaygan bir orta kısma ve özellikle ıslak yüzeylerde viraj tutuşunu artırmak için dış kenarlarda v şeklinde oluklara sahiptir. Bu tasarım, şehir bisikletçilerinin ihtiyaçlarını karşılayarak daha güvenli ve daha verimli bir sürüş sağlar.

City Street Michelin Bisiklet Lastiği Uzun Ömürlü mü?

Üç çap ve beş genişlikte sunulan Michelin City Street, işe gidip gelmek için kullanılan e-MTB’ler de dahil olmak üzere hem elektrikli hem de elektrikli olmayan sokak bisikletleriyle uyumludur. Michelin, bu yeni lastik modeliyle bisikletçilere daha fazla güvenlik, daha uzun lastik ömrü ve daha fazla sürüş verimliliği sağlıyor.

You may also like...