Michelin MyPortal MyAccount’un Yerini Alıyor

Michelin MyPortal, lastik devi tarafından beş yıl önce tanıtılan MyAccount’un yerini alıyor. Ticari filoların operatörleri artık lastiklerle ilgili bilgi ve desteğe MyPortal üzerinden ulaşabilecek. Yeni web portalı, bir dizi ek avantaj ve daha fazla işlevsellik sağlamak için geliştirildi. Kullanıcılar, çevrimiçi lastik tavsiyelerine, kampanyalara, hizmetlere ve lastik yelpazesiyle ilgili haberlere hızlı ve doğrudan erişim sağlayabiliyor.

Michelin MyPortal ile Verilere Kolay Erişim Sağlanıyor

Michelin UK İdari Müdürü Chris Smith: “Michelin MyPortal ile tüm dijital temas noktalarımızı tek ve kolay erişilebilen bir konumda topluyoruz. Bu, müşterilerimiz için önemli bir güncelleme ve harika bir kaynak; operatörleri bu kaynaktan tam anlamıyla yararlanmaya teşvik ediyoruz.”

Michelin MyPortal Üzerinden Çeşitli Promosyonlar Sunuluyor

Otobüs ve yolcu otobüsü filolarında kullanılabilen Michelin MyPortal, şirketin ticari müşterileri için tasarlandı. Kullanıcılara hangi lastik kampanyalarına katılacaklarını seçme olanağı sağlayan portal, maksimum hız ve verimlilik için doğrudan banka hesaplarına ödenen para iadesi promosyonları sunuyor.

Michelin Kullanıcılara 7/24 Destek Sağlıyor

Michelin MyPortal, ayrıca filolara özel bir “Michelin Hesap Yöneticisi”nden geri arama sistemi aracılığıyla doğrudan iletişim ve destek sağlıyor. Michelin’in OnCall yol yardım programı ile 7/24 ürün verilerine ve teknik bilgilere ulaşılabiliyor. Kullanıcılar ayrıca Michelin’in ücretsiz kaza sonucu hasar garantisine erişip hızlı ve kolay bir şekilde hak talebinde bulunarak taleplerinin durumunu çevrimiçi olarak izleyebiliyor.

Michelin MyAccount Kullanıcıları MyPortal’a Yönlendirilecek

Mevcut MyAccount kullanıcıları bir sonraki girişlerinde otomatik olarak yeni MyPortal sitesine yönlendirilecek. Daha sonra, basit bir geçiş süreciyle yeni hesaplarını etkinleştirebilecekler. Portala akıllı telefonlar, tabletler ve masaüstü bilgisayarlar dahil olmak üzere internete bağlı herhangi bir cihazdan erişilebiliyor.

You may also like...