National Auto Parts’nin Fren Ürünlerine Olan Talep Arttı

Fabrika ve garajlardan gelen artan talebe yanıt olarak, önde gelen İngiltere debriyaj ve fren uzmanı National Auto Parts, gelişen fren portföyüne daha fazla balata ve disk ekledi.

Müşterilen Tedarik Ortağı: National Auto Parts

Sadece bu ay içerisinde mevcut en geniş yelpazeye ve en güncel parçalara iki yeni disk ve 12 yeni ped eklenmiştir; bu da satış sonrası müşterilerin tedarik ortağı olarak National’ı seçmelerini sağlıyor.

Hem ön hem arka için en yeni fren balatası tanıtımları, BMW X5 (06>), Mini Roadster (06-15), Peugeot 508 (10>), Volvo C70 (00-05) Mazda MX-5 (98-05) ve Toyota iQ (09>)  dahil olmak üzere çok çeşitli popüler marka ve modelleri kapsıyor.

Aynı zamanda iki yeni disk eklemeleri Porsche Macan (14>), Audi A4 (11-15) and Ford Focus III 2.3 (15>) modellerini de kapsıyor.

National Auto Part’ın yönetim müdürü David Houlden: “Bu en son tanıtımlar, müşterilere daha geniş bir yelpazede uygun, yüksek kaliteli fren aksesuarları ve araç parkında daha fazla alan ile satışlarını artırmak için daha büyük bir fırsat sunuyor. Bu genişleme, satış sonrası garantisini veren National’in fren ve debriyaj programını geliştirme konusundaki taahhüdüdür ve kaliteden asla ödün vermeden en iyi ve en güncel sistemlerden biri olduğumuzun göstergesidir.”

You may also like...