SRS Michelin’in Yeni X Multi HD D Lastiklerini Kullanıyor

Sonic Rail Services (SRS), Michelin’in en yeni X Multi HD D lastiklerinin avantajlarından faydalanan ilk işletmeler arasında yer aldı. Demiryolu altyapı işletmesi, amiral gemisi Volvo FH16 750’nin traktör ünitesinde 315/80 R22.5 lastikleri deniyor ve lastikleri ağır filosunun geri kalan kısmına yaymayı planlıyor.

Michelin X Multi HD D Ağır Hizmet için İdeal

Yüksek kilometre potansiyeli ve çekiş kombinasyonunu gerektiren çok yönlü uygulamalar için pazardaki en sağlam lastik olarak tasarlanan X Multi HD D, ağır hizmet araçları için mükemmel bir çözüm. SRS Filo Bakım Müdürü Jon Vincent: “İşimizde yolda zaman geçirdikten sonra şantiyeye gidiyoruz. FH16 750’miz orijinal ekipman olarak başka markaya ait bir lastiğe sahipti ancak gerçekten yol tutuşu konsuunda gerçekten sorun yaşıyorduk. Bu yüzden tavsiye üzerine X Multi HD D’ye geçiş yapmaya karar verdik. Bu yeni lastikler, tüm yüzeylerde iyi çalışıyor.”    

Michelin Zorlu Yüzeyler için İdeal

Michelin’in bölgesel lastik yelpazesinde bir ilk olan ağır hizmet lastiği, X Multi HD D, bu yılın başlarında piyasaya sürüldü. Bu sağlam donanımlar, SRS gibi ağır yük taşıyan ve agresif yüzeylerde seyahat etmesi gereken operatörler için ideal. Vincent:  “Michelin X MultiWay 3D XDE lastikleri üzerinde çalışıyoruz ve yol tutuşu harika. Ancak, X Multi HD D’ler yaptığımız işler için ideal görünüyor ve tüm kamyonlarımızı bu lastiklere yükseltmeye çalışacağız. ”  

Michelin Teknolojisi Dayanıklılık ve Hafiflik Sunuyor

Michelin X Multi HD D’nin etkileyici performansının anahtarı, lastikleri hem daha hafif hem daha sağlam kılmaya yardımcı olan Powercoil gibi yenilikçi Michelin teknolojileri. Lastikler bu sayede hem daha dayanıklı hem de daha düşük yuvarlanma direncine sahip. Lastiklerde yer alan diğer teknolojiler arasında lastiğin kullanım ömrünü uzatmak ve hasarlara karşı ek koruma sağlamak için optimize edilmiş sağlam sırt blokları, yarım derinlikli kılcallar ve taş iticiler içeren yenilikçi bir sırt tasarımı bulunuyor. Özel tasarım, sırt bloklarının sağlamlığını koruyarak en iyi yol tutuşunu sağlıyor. Vincent; güvenilirlik, dayanıklılık ve müşteri hizmetleri alanında Michelin’in kusursuz olduğunu söylüyor.

You may also like...