Yeni Nokian Nordman 9 ve Nordman SUV Yaz Lastikleri Duyuruldu

Sağlam ve güvenilir kış lastikleri ile sükse yapan Nokian, şimdi iki yeni ürünün lansmanıyla yaz lastiği sezonuna giriş yaptı. Yeni Nokian Nordman 9 ve Nokian Nordman SUV yaz lastikleri piyasaya sürülmeye hazırlanıyor. Bu lastikler, sürücülerin Nokian’ın kış ürün serilerinden beklediği kalite ve güvenliği aynı seviyede yaz lastikleri ile de sunmayı hedefliyor.

Nokian Nordman 9 Yaz Lastiği Nasıl Performans Sunacak?

Nokian Nordman 9 yaz lastikleri, yaz sezonunda gerçekleşen sürüşlerde zorluklarının üstesinden gelebilecek bir lastik arayan sürücüler için tasarlanmıştır. Nokian Nordman 9 yaz lastiği, ıslak yollardan kuru otoyollara kadar dengeli bir sürüş deneyimi sağlamak için üretilmiştir. Performanstan ödün vermeden güvenlik ve dayanıklılık sağlamak için kanıtlanmış teknolojiye sahiptir.

Nokian Nordman SUV Yaz Lastiği Dayanıklılık Sağlıyor mu?

Nordman SUV yaz lastiği, daha ağır torka sahip SUV kategorisindeki daha büyük, daha güçlü araçlar için üretilmiştir. Gelişmiş denge ve kontrol sunarak, ister şehir sokaklarında geziniyor olun ister arazi koşullarını keşfediyor olun, yaz lastiği ile performans ve güvenlik talep eden sürücüler için ideal bir seçimdir.

Nokian Lastiklerinin Yenilikçilik ve Sürdürülebilirlik Adımları

Hem Nordman 9 hem de Nordman SUV yaz lastikleri, Nokian Tyres’ın yenilikçilik ve sürdürülebilirlik konusundaki hedeflerinin bir parçasıdır. Şirket, yüksek güvenlik standartlarını korurken çevresel etkiyi azaltmak için çevre dostu malzemeler ve üretim süreçlerini bu yeni yaz lastiklerini tasarlarken daha en baştan entegre etmiştir.

You may also like...